Aktualności
2020-01-15
W dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2020 roku, w Bratysławie na Słowacji odbędą się XXXV Mistrzostwa EuropySeniorów i XXV Mistrzostwa Europy Juniorów w taekwon-Do ITF.
 
2020-01-13
W dniu 13 stycznia 2020 roku Zarząd Powiatu Mińskiego przyznał zawodnikom, reprezentującym różne dyscypliny, stypendia zawodnicze na przygotowanie się do startów w zawodach w roku 2020.
 
Należymy do
 • Zajęcia Taekwon-Do
  TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
  Grupa początkująca

  Grupa średniozaawansowana

  Grupa zaawansowana
   
 • Zajęcia TKD Tigers
  NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
  Zachowanie się w różnych sytuacjach
  Obrona przed przemocą i znęcaniem się
  Zdrowy styl życia i odżywianie
  Kondycja fizyczna
  Praca zespołowa i przywództwo
  Wartości rodzinne
   
 • Siła tradycji
  JESTEŚMY Z WAMI 25 LAT
  Nasz klub rozpoczął swoją działalność
  28 marca 1994 roku

  Już ćwierć wieku działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu
   
 • Zajęcia FITNESS
  ZAJĘCIA DLA PAŃ
  Zdrowy kręgosłup - Stretching
  Joga Fit / Jerry Cross
  Gimnastyka kręgosłupa
  Power Step+ / Step 40+
  TBC / Gimnastyka / Step
  TKD 25+
   
 • Zajęcia z pływania
  ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
  Aqua Aerobic

  Aqua TBC

  Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
   
 • Mistrzostwa Europy 2019
  NASI KLUBOWICZE W KADRZE POLSKI
  Cezary Jackowski:
  - złoto w drużynowych układach formalnych
  - złoto w drużynowych technikach specjalnych

  Julia Kawka:
  - brąz w drużynowych układach formalnych
   
 • Projekty lokalne
  WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
  Działalność społeczna

  Wspieranie zadań publicznych

  Organizacja zawodów i obozów sportowych
   
 • Program Rodzinny Mińsk
  MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
  Zniżki w opłatach za zajęcia:

  - Taekwon-Do
  - FITNESS
  - Nauka pływania
   

I Turniej Dzieci i Młodzików, Mistrzostwa Warszawy Juniorów - 20/10/2012, W-wa

W sobotę, 20 października reprezentanci Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO wzięli udział w rozgrywanym w Warszawie „I Turnieju Dzieci i Młodzików, Mistrzostwach Warszawy Juniorów w Taekwon-Do”.

Był to pierwszy start mińszczan w sezonie sportowym 2012/13. W zawodach wystartowała ponad setka sportowców z klubów Warszawy i okolic.

Miński klub, pod opieką trenera Jacka Łuniewskiego (VI DAN), reprezentowało 35 zawodników i zawodniczek.

Mińszczanie po raz kolejny potwierdzili swoja dominację w regionie oraz wysoką formę na początku sezonu startowego, przywożąc z zawodów 37 medali.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Viviana Widerska, Marcin Radomski, Julia Kawka, Michalina Mikulska, Mateusz Stelmach, Sewerian Widerski, Mateusz Zgódka, Karol Łuniewski oraz Daniel Lipka - wszyscy w konkurencji układów formalnych, Cezary Jackowski i Jakub Kalinowski w konkurencji technik specjalnych oraz Karol Łuniewski w walkach mężczyzn do 70kg, Natalia Taraszewska w walkach kobiet do 60kg i Mateusz Radomski w walkach mężczyzn do 63kg.

Drugie miejsca zajęli: Oskar Ziółkowski, Alicja Chodorska, Gabriela Misterkiewicz, Natalia Cecotka, Jakub Kalinowski, Jakub Szmidt – w układach formalnych,  Marta Krajewska, Natalia Piórkowska, Mateusz Stelmach – w technikach specjalnych oraz Marcin Kalbara w walkach w mężczyzn do 58kg i Daniel Lipka w walkach mężczyzn powyżej 70kg.

Trzecie miejsca przypadły: Mikołajowi Gajewskiemu, Natalii Piórkowskiej, Jakubowi Hamerskiemu, Karolinie Marciniak, Damianowi Anuszowi, Mateuszowi Radomskiemu  – w układach oraz Vivianie Widerskiej, Oskarowi Ziółkowskiemu, Karolowi Maciosze, Mateuszowi Zgódce, Karolinie Marciniak i Mateuszowi Radomskiemu  – w technikach specjalnych.

W klasyfikacji drużynowej zawodów Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zdobył pierwsze miejsce w kategorii młodzików i juniorów, drugie miejsce w kategorii dzieci rocznik 2001-02 oraz trzecie miejsce w kategorii dzieci rocznik 2003-04. Tym samym miński klub wygrał klasyfikację drużynową zawodów.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsca zajęli także mińscy klubowicze: Viviana Widerska wśród dzieci, Mateusz Stelmach wśród młodzików oraz Karol Łuniewski wśród juniorów.

Podsumowując zawody trener Jacek Łuniewski stwierdził:
Trudno być niezadowolonym z występu naszych zawodników i zawodniczek. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że był to nasz pierwszy start w sezonie. Nie uniknęliśmy oczywiście błędów, które teraz spokojnie sobie przeanalizujemy. Najbliższy miesiąc przeznaczymy na poprawki i przygotowanie formy na kolejne zawody, Mistrzostwa Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych, które odbędą się 17 listopada w Warszawie. Następnie zaczynamy przygotowania do kolejnych imprez w których będzie startował nasz klub, czyli zawodów Pucharu Polski i Grand Prix Polski, a także eliminacji do Mistrzostw Polski. W marcu 2013r. Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO będzie gospodarzem Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów Młodszych i Juniorów – I Eliminacji Mistrzostw Polski Taekwon-Do.

Wszystkim naszym klubowiczom gratulujemy udanego startu i wierzymy, że w nadchodzących zawodach spiszą się tak samo dobrze jak w swoim pierwszym turnieju.


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”