Aktualności
2020-01-15
W dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2020 roku, w Bratysławie na Słowacji odbędą się XXXV Mistrzostwa EuropySeniorów i XXV Mistrzostwa Europy Juniorów w taekwon-Do ITF.
 
2020-01-13
W dniu 13 stycznia 2020 roku Zarząd Powiatu Mińskiego przyznał zawodnikom, reprezentującym różne dyscypliny, stypendia zawodnicze na przygotowanie się do startów w zawodach w roku 2020.
 
Należymy do
 • Zajęcia Taekwon-Do
  TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
  Grupa początkująca

  Grupa średniozaawansowana

  Grupa zaawansowana
   
 • Zajęcia TKD Tigers
  NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
  Zachowanie się w różnych sytuacjach
  Obrona przed przemocą i znęcaniem się
  Zdrowy styl życia i odżywianie
  Kondycja fizyczna
  Praca zespołowa i przywództwo
  Wartości rodzinne
   
 • Siła tradycji
  JESTEŚMY Z WAMI 25 LAT
  Nasz klub rozpoczął swoją działalność
  28 marca 1994 roku

  Już ćwierć wieku działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu
   
 • Zajęcia FITNESS
  ZAJĘCIA DLA PAŃ
  Zdrowy kręgosłup - Stretching
  Joga Fit / Jerry Cross
  Gimnastyka kręgosłupa
  Power Step+ / Step 40+
  TBC / Gimnastyka / Step
  TKD 25+
   
 • Zajęcia z pływania
  ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
  Aqua Aerobic

  Aqua TBC

  Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
   
 • Mistrzostwa Europy 2019
  NASI KLUBOWICZE W KADRZE POLSKI
  Cezary Jackowski:
  - złoto w drużynowych układach formalnych
  - złoto w drużynowych technikach specjalnych

  Julia Kawka:
  - brąz w drużynowych układach formalnych
   
 • Projekty lokalne
  WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
  Działalność społeczna

  Wspieranie zadań publicznych

  Organizacja zawodów i obozów sportowych
   
 • Program Rodzinny Mińsk
  MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
  Zniżki w opłatach za zajęcia:

  - Taekwon-Do
  - FITNESS
  - Nauka pływania
   

II Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 05/04/2014, Ciechanów

W sobotę, 5 kwietnia 2014 roku, w Ciechanowie odbyły się II Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon – Do ITF oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Zawody, których gospodarzem był klub LKS MATSOGI Ciechanów, zgromadziły na starcie ponad 150 czołowych zawodników z klubów województw mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego.  

Trener Jacek Łuniewski (VI DAN) wystawił na zawody dwudziesto trzy osobową reprezentację Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO.

Reprezentanci naszego miasta i powiatu spisali się bardzo dobrze - nasi klubowicze stawali trzydzieści razy na podium imprezy.

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów: Karol Łuniewski zajął pierwsze miejsca w konkurencji układów formalnych stopni mistrzowskich DAN i w walkach w kategorii do 75kg oraz trzecie miejsce w konkurencji technik specjalnych. Damian Anusz zajął drugie miejsce w walkach w kategorii do 62kg.

 W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych pierwsze miejsca zajęli: Michalina Mikulska w układach formalnych stopni KUP, Natalia Paska w walkach kobiet do 42kg, Gabriela Misterkiewicz w walkach kobiet do 50kg, Jakub Hamerski w walkach mężczyzn do 52kg oraz Mateusz Zgódka w walkach mężczyzn do 58kg.

Drugie miejsca przypadły: Natalii Taraszewskiej w układach formalnych stopni KUP i w walkach kobiet do 50kg, Natalii Cecotce w walkach kobiet do 55kg, Michalinie Mikulskiej w walkach kobiet do 60kg oraz w konkurencji technik specjalnych i Mateuszowi Radomskiemu w układach formalnych stopni KUP i w walkach mężczyzn do 64kg.

Trzecie miejsca zajęli: Natalia Cecotka w układach formalnych stopni KUP, Natalia Piórkowska w układach formalnych stopni KUP, Julia Kawka w walkach kobiet do 46kg i w konkurencji technik specjalnych, Natalia Piórkowska w walkach kobiet do 60kg, Jakub Hamerski w układach formalnych stopni KUP, Marcin Kalbara w walkach mężczyzn do 52kg, Mateusz Radomski w konkurencji technik specjalnych. 

Kwalifikacje na Mistrzostwa Polski uzyskali: Karol Łuniewski, Damian Anusz i Mikołaj Mikulski wśród Juniorów oraz Natalia Cecotka, Michalina Mikulska, Natalia Taraszewska, Natalia Paska, Natalia Piórkowska, Julia Kawka, Gabriela Misterkiewicz, Mateusz Zgódka, Mateusz Radomski, Marcin Kalbara, Jakub Hamerski i Sewerian Widerski wśród Juniorów Młodszych.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (najważniejszej w tej kategorii wiekowej imprezie w Polsce) mińszczanie zajęli następujące miejsca: Lidia Tarnowska - pierwsze miejsce w układach formalnych stopni KUP, Marta Krajewska – pierwsze miejsca w układach formalnych stopni KUP oraz w konkurencji technik specjalnych, Viviana Widerska i Jakub Kuźmicz - drugie miejsca w układach formalnych stopni KUP, Liwia Walewska-Ogrodnik – trzecie miejsce w układach formalnych stopni KUP.

Tytuły najlepszych zawodników imprezy trafiły do mińszczan: Michaliny Mikulskiej, Marty Krajewskiej, Mateusza Radomskiego oraz Karola Łuniewskiego.

Finałowe zawody Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF odbędą się w połowie maja w Nowej Rudzie, natomiast turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów jest zaplanowany na koniec maja w Bystrzycy Kłodzkiej na Dolnym Śląsku.

Zanim jednak mińscy klubowicze wystąpią w finałach Mistrzostw Polski, Karola Łuniewskiego wraz z reprezentacją Polski czeka udział w Mistrzostwach Europy we Włoszech.

Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów!  


« Powrót
Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220


Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness / Pływanie
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”